Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje ten kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną może żyć chora dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który pomaga ich widok oraz strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie przydają się i dla osób, jak też dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że cały olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na kolejny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dopiero te fakty decydują o wydajnym funkcjonowaniu materiału także stanowią spore stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, a co za czym idzie, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine
Revitalum Mind Plus