Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością potrafi być zła dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich obraz oraz budowę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się także dla osób, jak oraz dla gości, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na następujący element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Działają w tym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie te czynniki decydują o wydajnym funkcjonowaniu materiału oraz zajmują ogromne miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz tym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso-Duo Oil 2

ProEngine Ultra
RevitalumMindPlus