Menu

ProEngine Ultra – Masz już dosyć marnowania połowy wypłaty na paliwo? Zagospodaruj moc swojego pojazdu jak najlepiej!

17 listopada 2018 - Bez kategorii

ProEngine Ultra to nowoczesna formuła idąca na usprawnienie przebiegu spalania poprzez uszlachetnienie każdego paliwa. Jej sekret polega na:

• skutecznym pozbywaniu się wody z zespołu paliwowego

• usprawnieniu przebiegu spalania

• czyszczeniu komory spalania

• czyszczeniu przewodów paliwowych

• eliminowaniu bakterii

• redukowaniu szlamu

Cena tego specyficznego artykułu pochodzi z jego składników – ta niezwykła formuła może zwiększyć właściwości napędowe paliwa, rozbijając jego łańcuchy węglowe. Parametry spalania dzięki temu obecnie stoją się lepsze, natomiast kierowca zaistniałe zmiany takie jak mniejsze spalanie to i rozwój mocy silnika zauważy od razu po wykonaniu fenomenalnego Pro Engine Ultra.

To przecież ciągle nie koniec możliwości Pro Engine Ultra – środek ten obok tego, iż od razu poprawia wydajność silnika potrafi te cofać szkody, które stały mu spowodowane przez nawet dużo lat nieefektywnego użycia. Regularne stosowanie Pro Engine Ultra idzie na efektywne czyszczenie komory spalania z osadów, które przez te całe lata doskwierały silnikowi – pustosząc nie właśnie tę pozycję pojazdu, ale też portfel jej właściciela. Dopełnienie powyższych wad jest również konserwacja elementów spalania, dzięki jakiej wszystkie wyżej wymieniony korzyści z stosowania Pro Engine Ultra płacą się jeszcze długo – zaś najmniej do czasu przejechania 5000 kilometrów.

Pro Engine

RevitalumMindPlus

Vivese

Vivese Senso-Duo Oil 2