Menu

Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj pełną sprawność dzięki nowoczesnej formule!

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Suplement diety Flexin 500 traktowany jest na ból stawów.

Ma postać pigułek. Preparat ten wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również zawiera życie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na efekt codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność unoszenia się i stanowi promowany osobom, które stanowią niemało ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok mieszkania a wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów i jeszcze towarzyszy im cierp, uprawiają sport i co za czym idzie ich boi są nadmiernie obciążone i wymagają regeneracji.

W magazynie preparatu Flexin 500 wybierają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 zakłada się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno rozgrywać się tak, jak zalecił specjalista bądź razem z danymi otwartymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w procesie dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane znaczną miarą wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z zasadą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na dowolny składnik suplementu. Flexin 500 należy umieszczać w pomieszczeniu ważnym dla niemowlęta. Przed przyjęciem należy przetestować datę pozycje na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w rytmie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą stanowić stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin500

flexin 500

Goji-Berry 500