Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie ubiegła w sum zaspokojona? Panie chcą dużo czasu, by czuć kompletną zabawa z seksu oraz uczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż wtedy nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się to szczególnie, ona zapewne w finale stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być sposobem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze własną partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może sprawić, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten drugi czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił nadzieję kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax Control

derminax

Fem max