Menu

Moda która nas otacza

28 maja 2015 - Bez kategorii

Dużo kobiet ma spore kompleksy na tle własnej wagi – często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma najmniejszego sensu ściemniać – całkiem często sytuacja jest taka, że w istocie Polki mają o kilka kilogramów za dużo. Na szczęście są bardzo fajne rozwiązania, które spowodują, iż można prezentować się szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez źle dopasowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niż naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie takiego samego koloru, nie przesadzajmy, w tej kwestii panuje akurat wolność. Na dodatek niech barwa naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeśli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz bardzo rozbudowana klatka piersiowa, warto założyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuszek, i to nie tylko jeśli są w ciąży. W tym celu trzeba nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z pań chce je ukryć, musi zakładać spodnie poniżej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. I na dodatek szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.