Menu

Kilka trików na silniejszą erekcję

14 marca 2015 - problemy z potencją
Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby zainicjować namacalną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest z reguły wyczerpany. Musi odpocząć. Tym samym niezmiernie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój penis jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niesłychanie istotny.