Menu

Wszystko o problemach z potencją

13 marca 2015 - problemy z potencją
Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Stosunek, który zwykle sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, erekcja,kamagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią seks, lecz tych parę dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji dróg moczowych zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz viagra tanio z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, przeważnie gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz zbyt mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także pogłębiają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.