Menu

Dziewięć rad na powiększenie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
Dziewięć rad na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Prezentuje parę prostych wskazówek, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA potwierdzają, iż kontakt fizyczny ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może podnieść ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też daje takie efekty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tania levitra
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii skutecznie wzmacnia przepływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet je za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Toteż warto włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania kamagra